Spokojní opatrovatelia a zdravotné sestry

REFERENCIE

Čo hovoria
naše opatrovateľky

Prajete si zistiť viac o našej spoločnosti Best Care 24?
bestcare podmienky foto 1 opatrovatelky

Informácie o požiadavkách na prácu opatrovateľky

Pre vykonávanie práce opatrovateľa / opatrovateľky v Rakúsku je potrebný absolvovaný opatrovateľský kurz alebo vzdelanie zdravotnej sestry, veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka, účasť na pohovore (telefonicky alebo osobne, prípadne prostredníctvom online registrácie), ochota rešpektovať potreby ľudí, o ktorých sa staráte a flexibilnú pracovnú dobu počas jednotlivých turnusov.

Informácie o požiadavkách na prácu zdravotnej sestry

Pre vykonávanie práce zdravotnej sestry či brata v Rakúsku je potrebné zodpovedajúce vzdelanie, teda vzdelanie zdravotnej sestry, veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka, účasť na pohovore (telefonicky alebo osobne, prípadne prostredníctvom online registrácie), ochota rešpektovať potreby ľudí, o ktorých sa staráte a flexibilnú pracovnú dobu počas jednotlivých turnusov.

Máte nezodpovedané otázky?

Pozrite si krátke video, v ktorom sa dozviete viac o bežnom dni našej opatrovateľky. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, radi vám ich zodpovieme a prevedieme vás celým procesom, smerujúcim k vašej novej opatrovateľskej práci. Ďakujeme, že máte záujem uľahčiť, no zároveň spríjemniť seniorom ich každodenný život.
KONTAKTUJTE NÁS

Máte záujem
stať sa súčasťou našej spoločnosti?

Napíšte nám. Radi odpovieme na vaše otázky a nájdeme pre vás vhodnú pracovnú ponuku.

    Vaše osobne údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac info v Zásadách ochrany osobných údajov.